Seminārs "Lauku tūrisma piedāvājuma izveide un pilnveides iespējas saimniecībā (uzņēmumā)" Drukāt

Turpinot sadarbības partneru biedrības "Latvijas Zemnieku federācija" aktualizēto jautājumu par saimniecību darbības dažādošanas un pilnveides iespējām, rīkojot apmācības "Ģimeņu (mazo) zemnieku saimniecību attīstība, pilnveidojot saimniecisko darbību", SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas nodaļa piedāvā divu dienu bezmaksas izglītojošo semināru "Lauku tūrisma piedāvājuma izveide un pilnveides iespējas saimniecībā (uzņēmumā)".


Izglītojošā semināra mērķauditorija ir lauku saimniecības, mājražotāji, pārstrādes un citi uzņēmēji, kas jau darbojas vai arī tikai plāno uzsākt savu darbību tūrisma jomā. Aicināts arī ikviens interesents, kuru interesē šī joma.

Mācības notiks divas dienas - 2017. gada 6. un 7. novembrī. Pirmajā mācību dienā tiks runāts par praktiskām lietām, kas ir jāzina ikvienam, kas strādā vai vēlētos strādāt šajā jomā un noteikti dalīsimies savā pieredzē. Otrajā mācību dienā apmeklēsim dažas interesantas saimniecības un uzņēmumus, kas jau ir uzsākušas savu darbību lauku tūrisma jomā vai arī tikai plāno to darīt.

Izglītojošais seminārs ir bezmaksas.

Lai varētu pēc iespējas labāk noorganizēt semināru, aicinām iepriekš pieteikties:

  • elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu saitē - https://goo.gl/forms/Lz80pPLI6Z6noovh1 vai
  • personiski sazinoties ar Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

Aprasts pieejams arī Valsts Lauku tīkla mājas lapā - http://www.laukutikls.lv/seminari/liepajas-puse-bezmaksas-divu-dienu-izglitojosais-seminars-par-lauku-turisma-piedavajuma


Aleksejs Kačanovs

Liepājas biroja uzņēmējdarbības konsultants