Tikšanās vēdiskās filozofijas pasniedzēju Uģi Kuģi Drukāt

Sestdien, 24.martā pulksten 10.00 Rucavas novada domes telpās tikšanās ar vēdiskās filozofijas pasniedzēju Uģi Kuģi. Četru stundu garā lekcijā viss par veselīgām attiecībām mūsdienu sabiedrībā.

Par transporta nepieciešamību lūgums ziņot savlaicīgi. Pieteikšanās un sīkāka informācija pie pieaugušo izglītības metodiķes Agnese Volmanes, tālr.  26875152, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
Pieaugušo izglītība Drukāt

Pieaugušo izglītība ir pieaugušo dzīves vajadzībām organizēta izglītojoša darbība, kas nodrošina daudzveidīgas iespējas personai pieņemamā laikā un formā sasniegt izvirzīto izglītības mērķi.


Pieaugušo izglītības pamatuzdevums ir apmierināt cilvēka personiskās izaugsmes un sabiedrības vajadzības un ļauj iegūt un papildināt izglītību atbilstoši interesēm un vajadzībām neatkarīgi no vecuma un iepriekšējās izglītības līmeņa.

Programmas mērķis Rucavas novadā:

Veicināt Rucavas novada iedzīvotāju velmi zināt! Piedāvājot neformālās izglītības iespējas, kas veicinātu iedzīvotāju izaugsmi.

Uzdevumi:

  • stiprināt saikni starp pieaugušo izglītību un darba dzīvi, iedzīvotāju motivācijas paaugstināšana.
  • Kursi, semināri, interešu izglītība iedzīvotāju grupām.
  • Novada iedzīvotāju iesaiste novada dzīves veidošanā, apzinot iedzīvotāju vēlmes un iespējas.


Tālr. +371 29134903