×
Aicinām uz tikšanos par administratīvi teritoriālo reformu

Aicinām uz tikšanos par administratīvi teritoriālo reformu

Datums: 26.11.2019


No 15. novembra  līdz 9. decembrim Rucavas novadā notiek publiskā apspriešana (aptauja) par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) virzīto administratīvi teritoriālo reformu (ATR), kuras ietvaros 18 gadus sasniegušie Rucavas novada iedzīvotāji un tie, kam Rucavas novadā ir nekustamais īpašums, aicināti izteikt savu viedokli par iespējamo Rucavas novada teritorijas apvienošanu ar citiem novadiem. Publiskās apspriešanas laikā ir nodrošināta iespēja izteikt viedokli arī klātienē.

Apspriešanas sapulce, uz kuru aicināti VARAM, Latvijas Pašvaldības savienības un Nīcas novada domes pārstāvji diskusijai ar Rucavas novada iedzīvotājiem un deputātiem notiks 2.decembrī pulksten 17.00 Rucavas Kultūras namā. 

Nokļūšanai no Dunikas uz Rucavu tiek organizēts transports. Transporta nepieciešamības gadījumā zvanīt Dunikas pagasta pārvaldes vadītājai Agijai Kaunesei, tālr. 27050269.

Visu apspriešanas laiku viedokļus var izteikt Rucavas novada domē un Dunikas pagasta pārvaldē to darba laikos. Paralēli jebkurā laikā viedokļa izteikšana ir iespējama interneta vietnē www.latvija.lv.