×
22AUG

Grāmatas "Ar Rucavas vārdu-lapu pa lapai. Ieskats Rucavas vēsturē" atvēršanas svētki

22.08.2020 | 13.00 Skatīt visus pasākumus
Aktīvo iedzīvotāju fonds

Aktīvo iedzīvotāju fonds

Datums: 07.05.2020


Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) atklāšanas pasākums un pirmā projektu konkursa iepazīstināšanas seminārs notiks Demokrātijas nedēļas ietvaros 8. maijā plkst. 13:00-15:30 tiešsaistē mājas lapā www.activecitizensfund.lv!

Aicinām tajā piedalīties biedrības un nodibinājumus, aktīvos iedzīvotājus un citus interesentus, lai no AIF administrējošās NVO apvienības pārstāvjiem saņemtu visu sev interesējošo informāciju par fonda darbību un atbalsta programmām Latvijā, kā arī pirmajiem projektu konkursiem un to nosacījumiem!

Pasākums notiks latviešu valodā.  Tā laikā būs iespēja uzdot savus jautājumus, pieslēdzoties ZOOM platformai (saite tiks nopublicēta pasākuma nedēļā) vai nosūtot jautājumus uz pasts@activecitizensfund.lv. Ja uz kādu jautājumu atbildi nepaspēsim sniegt tiešsaistē, tā tiks nosūtīta adresātam uz norādīto e-pastu un/vai nopublicēta mājas lapā.

Aicinām jau pirms pasākuma AIF mājaslapā www.activecitizensfund.lv iepazīties ar četru AIF programmu - “Demokrātijas kultūra”, “Cilvēktiesības”, “Ilgtspēja un kapacitāte” un “Divpusējā un reģionālā sadarbība” - mērķiem un atbalstāmo aktivitāšu ietvariem.

Papildu informācijai par AIF atklāšanas pasākumu aicinām sazināties ar Dianu Bogdanovu, AIF sabiedrisko attiecību speciālisti, rakstot uz diana.bogdanova@activecitizensfund.lv vai zvanot 26435463.


22AUG

Grāmatas "Ar Rucavas vārdu-lapu pa lapai. Ieskats Rucavas vēsturē" atvēršanas svētki

22.08.2020 | 13.00 Skatīt visus pasākumus