×
Ceļojums pa Latvijas jūras robežu zirga mugurā sākies no Nidas Rucavas pagastā

Ceļojums pa Latvijas jūras robežu zirga mugurā sākies no Nidas Rucavas pagastā

Datums: 25.07.2019


18.augustā no Nidas jūras piekrastes latviete Līga Vilne ar zirgu Prīmu un vāciete Tīna Runce ar zirgu Dempsiju sāks ceļojumu pa Latvijas robežu zirga mugurā. Pirmais ceļojuma posms Prīmas un Dempsijas mugurā paredzēts 498 km garumā pa Latvijas jūras robežu.

Pirmajā dienā ceļotājas ir paredzējušas veikt posmu no Nidas Rucavas pagastā līdz Bernātiem Nīcas pagastā, paužu vietās tiks organizētas publiskas tikšanās ar iedzīvotājiem un citiem interesentiem, būs atļauts cilvēkiem sajust zirgus tiem pieskaroties, fotografējoties un vizinoties zirga mugurā.

Video materiālus, bildes un informāciju par ceļojumu pieejama interneta vietnē Facebook Ceļojums par Latvijas robežu zirga mugurā.

Ideja par ceļojumu zirga mugurā apkārt Latvijai radās vairāku gadu garumā darbojoties ar bērniem, pieaugušajiem un zirgiem. Ceļojuma mērķis ir popularizēt veselīgu, sportisku, un dabai draudzīgu dzīvesveidu, kas ir pieejams jebkuras vecuma grupas cilvēkiem, iesaistīt pierobežā dzīvojošos cilvēkus, kā arī citus interesentus.