×
Darbs un karjera 2020

Darbs un karjera 2020

Datums: 06.02.2020


Aicinām piedalīties darba gadatirgū „Darbs un karjera 2020". Tā ir iespēja darba devējiem atrast kvalificētus un motivētus darbiniekus, bet darba meklētājiem – sev piemērotu vakanci.Pasākums norisināsies 2020. gada 24. martā Liepājā Latviešu biedrības namā no plkst.12:00 līdz 15:00.

Dalība darba gadatirgos ir laba iespēja reklamēt savu uzņēmumu, darba iespējas tajā un piesaistīt jaunus darbiniekus, kā arī veikt personāla atlasi, tiekoties ar potenciālajiem kandidātiem un veicot darba intervijas.  

Ja Jūsu uzņēmums ir ieinteresēts dalībai pasākumā, lūdzu, līdz 17. martam aizpildīt dalībnieka pieteikuma anketu: https://forms.gle/uXmaUypADwuwzfUE6 .

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS! Pasākuma dalībniekiem tiks nodrošināta individuāla vieta zālē ar pieejamo nodrošinājumu, bezvadu interneta tīkls un kafijas pauze.

Pasākumā tiek aicināti piedalīties Liepājas pilsētas un novada un citu reģionu darba devēji, kā arī piedalīsies valsts iestādes, profesionālās apmācību iestādes un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji, kuri informēs par darba, mācību un izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām.

Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazināties ar pasākuma koordinatoru - NVA Liepājas filiāles EURES konsultantu Andri Segliņu, tālr. 63429422, mob.tālr.26591666, e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv   

Iepriekšējais darba gadatirgus "Darbs un karjera" norisinājās 2018.gadā un to apmeklēja ap 1000 apmeklētāju  - darba meklētāji, strādājošie, studenti un citi interesenti.