×
17DEC

"Eridanas" Koncertprogramma “SAJŪTI ZIEMASSVĒTKUS”

17.12.2021 | 18.00 Skatīt visus pasākumus
Dunikas pagasta  Sporta dienas rezultāti

Dunikas pagasta Sporta dienas rezultāti

Datums: 11.08.2020


2020.gada 1.augustā  notika  tradicionālā Dunikas sporta diena.  Ar aktīvo atpūtu un sportošanu  šajā sestdienā izvēlējās nodarboties ap 150 dalībnieki.

Sacensību veidi un rezultāti:

Riteņbraukšana – tika vērtēti rezultāti četrās vecuma grupās atsevišķi zēniem un meitenēm.

Līdz 6 gadiem – 1.v. Toms Zālītis un   Madara Hopova, 2.v. Ralfs Bārdulis un Rebeka Saulīte, 3.v. Jānis Vajevskis un Zanda Vajevska.

 7 – 10 gadi – 1.v. Martins Vindigs un Daniela Šokolaite, 2.v. Dāvis Ļaudobelis un Amanda Klievēna, 3.v. Artis Ļaudobelis un Marta Stutiņa.

11 – 15 gadi- 1.v. Ralfs Vindigs un Monta Amanda Mihailova, 2.v. Roberts Kļava un Terēze Knube, 3.v. Rodrogo Ģēģeris un Eva Gāga.

16 + vecuma  grupā – 1.v. Ģirts Knubis un Agnija Ģēģere, 2.v. Nils Zilnovskis un Nikola Paula Stase, 3.v. Matīss Tiļugs un Baiba Kluce.

Daudzcīņa - tika vērtēti rezultāti četrās vecuma grupās atsevišķi zēniem un meitenēm. Saņēmām 107 līdz galam aizpildītas dalībnieku kartītes.

Līdz 6 gadiem – 1.v. Eduards Dejus un Evelīna Kalna; 2.v. Ralfs Bārdulis un Agate Juzupa, 3.v. Ralfs Olups un Enija Grietēna.

7 – 10 gadi – 1.v. Martins Vindigs un Daniela Šokolaite, 2.v. Dāvis Ļaudobelis un Šarlīna Dejus,  3.v. Reinis Kļava un Marta Stutiņa.

11  - 15 gadi – 1.v. Gints Pēka un Sanija Marta  Mihailova, 2.v. Rodrigo Ģēģeris un Aurēlija Malakauska, 3.v. Kārlis Ļaudobelis un Elizabete Saulīte.

16 + vecuma grupā – 1.v. Andis Bārdulis un Samanta Kalēja,  2.v. Nils Klucis un Inita Grietēna, 3.v. Arturs Malakausks un Agnija Ģēģere.

Daudzcīņā notika 8 aktivitātes, vairākās aktivitātēs rezultāti bija vienādi, tomēr izdevās noskaidrot   vienu veiksmīgāko. 

  • Šautriņu mešanā – Gints Pēka
  • Ciparnīcā – Evika Uldriķe
  • Lidojošie šķīvīši – Nils Zilnovskis
  • Riņķu mešanā uz statīva – Andis Bārdulis
  • Riepas ripināšanā – Jānis Ģēģeris
  • Bumbiņu mešanā mērķī – Rihards Spinga
  • Bumbiņu ripināšanā – Raivo Šķila
  • Mazais basketbols – Agate Grietēna

Basketbola soda metieni –  rezultāti tika vērtēti divās  vecuma grupās atsevišķi zēniem un meitenēm.

Līdz 15 gadiem – zēniem  1.v. Krists Stirna, 2.v. Rodrigo Ģēģeris, 3.v. Ralfs Vindigs, meitenēm ar vienādu rezultātu 1. līdz 3.vietu dalīja māsas Sanija un Monta Mihailovas un Šarlīna Dejus.

16 + vecuma  grupā – 1.līdz 3.vietu dalīja Artis Ate, Arnis Ate un Miks Klucis ( visiem trim 10 no 10),  meitenēm 1.v. Nikola Paula Stase, 2.v. Samanta Kalēja, 3.v. Liene Šokolaite.

Gājiens ar ķekatām  – šogad dalībnieku skaits, kuri gribētu izmēģināt šo izaicinājumu, bija ievērojami mazāks kā citus gadus. Rezultāti tika vērtēti divās vecuma grupās atsevišķi zēniem un meitenēm.

Līdz 15 gadiem – 1.v. Rodrigo Ģēģeris un Monta Amanda Mihailova

16 +  vecuma grupā – 1.v. Arturs Oļeiņiks un Inita Grietēna, 2.v. Daniels Stirna,  3.v. Normunds Tiļugs.

Basketbola tālmetienu konkurss – uzvarētājs Aleksandrs Huve. Specbalva – vienīgajai drosmīgajai meitenei Sandai Andersonei!

Virves vilkšana – komandā 4 dalībnieki divās vecuma grupās:

Līdz 15 gadiem – 1.v. “Gāzēji” ( Rodrigo Ģēģeris, Krists Stirna, Kārlis Ļaudobelis, Rihards Uldriķis), 2.v. “Mopēdi” ( Ralfs Vindigs, Martins Vindigs, Ralfs Bārdulis, Gints Pēka), 3.v. “ 4 rāceņi” ( Monta Amanda Mihailova, Sanija Marta Mihailova, Marta Stutiņa, Eva Gāga)

16 +  vecuma grupā – 1.v. “Edgars” ( Arturs Oļeiņiks, Andis Bārdulis, Māris Uldriķis, Edgars Felders), 2.v. “Savējie” ( Mareks Mihailovs, Aleksandrs Huve, Andris Ļaudobelis, Mārtiņš Mago), 3.v. “Brikuļi” (Nils Klucis, Miks Klucis, Normunds Tiļugs, Ingus Liparts)

Arī dāmas pēc 16 negribēja atpalikt un arī izveidoja divas komandas virves vilkšanai.  Rezultātā 1.v. Liene , Baiba , Nikola Paula , Sanda

2.v. Agnija , Indra  un divas Kristīnes

Strītbols  dalību sacensībās pieteica  7 komandas

1.v. “Rucīte” ( Jānis Ģēģeris, Artis Ate, Kristians Dejus, Andis Bārdulis)

2.v. “Bumba nemelo” ( Arturs Malakausks, Jānis Ķudis, Rihards Spinga, Raivo Šķila)

3.v. “Knausītis” ( Māris Sīklis, Nauris Agafonovs, Nils Klucis)

Pludmales volejbols -  dalību sacensībās pieteica 9  komandas

1.v. “Knausītis” ( Nils Klucis, Baiba Kluce, Nauris Agafonovs, Māris Sīklis)

2.v. “Sikšņi Open” ( Arturs Malakausks, Jānis Ķudis, Rihards Spinga, Raivo Šķila)

3.v. “ Mētrmājas” ( Liene Šokolaite, Nikola Paula Stase, Āris Šokolaitis, Jānis Jaunzems)

Priecājamies, ka pēc garā Covid pavasara sporta dienā piedalījās ne tikai esošie un bijušie sikšņenieki un dunicnieki, bet arī mūsu tuvāki un tālāki kaimiņi un viesi  no Rucavas, Gaviezes, Nīcas, Liepājas, Rīgas.  Liels paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un iesaistīšanos sportiskajās aktivitātēs.

Dunikas pagasta sporta metodiķis Vaclovs Malakausks



17DEC

"Eridanas" Koncertprogramma “SAJŪTI ZIEMASSVĒTKUS”

17.12.2021 | 18.00 Skatīt visus pasākumus