×
Grāmatas “Ar Rucavas vārdu - lapu pa lapai. Ieskats Rucavas vēsturē” atvēršanas svētki

Grāmatas “Ar Rucavas vārdu - lapu pa lapai. Ieskats Rucavas vēsturē” atvēršanas svētki

Datums: 29.07.2020


22.augustā plkst. 13.00 Rucavā, “Centra dzirnavas’’ ikviens, kuru saista interesanti vēstures fakti un saturā bagātīga literatūra, aicināti uz gaidītās grāmatas “Ar Rucavas vārdu - lapu pa lapai. Ieskats Rucavas vēsturē.” atvēršanas svētkiem .

Grāmata ir apjomīgs novadpētniecības materiālu apkopojums 639 lapaspusēs. Tās autori Ģedimins Salmiņš un Gunta Timbra ieguldījuši milzīgu darbu, lai ikvienam būtu iespēja iepazīt, izzināt un atcerēties Rucavu.

Pasākuma laikā būs iespēja grāmatu iegādāties. Tikai šajā dienā, būs iespēja savā īpašumā iegūt īpaši šim nozīmīgajam pasākumam izgatavoto grāmatzīmi ar abu grāmatas autoru parakstiem.

"Grāmatā “Ar Rucavas vārdu – lapu pa lapai. Ieskats Rucavas vēsturē” rucavnieki meklēs un atradīs pazīstamus vārdus un vietas, atpazīs savus tuviniekus un laikabiedrus, uzzinās mazāk aprakstītos notikumus. Novadpētnieki secinās, ka arī tā var pētīt un saglabāt vēsturi. Bet pārējie savējie, kas atvērs šos vākus, atklās laikmeta klātbūtni, ko glabā ikviena lappuse šajā grāmatā” grāmatas redaktore Dr. philol. Anita Helviga.

 

Gaidīsim ikvienu  - gan tos, kuriem jau Rucava tuva un mīļa, gan tos, kuri tikai grasās to iepazīt!

 

Dace Mieme

Rucavas novada domes projektu koordinatore