×
 „Lieldieniņu daudzinot...”

„Lieldieniņu daudzinot...”

Datums: 25.03.2021


Lieldieniņu daudzinot…

Lejaskurzemē, tāpat kā visā kristīgā pasaulē, ir klāt Lieldienu laiks. Izmantosim šo laiku lietderīgi. Smaidīsim, būsim atsaucīgi, pieņemsim tos, kas domā savādāk un vērsīsim savus skatus nākotnē, ar Mīlestību. Rucavas kultūras nams un Rucavas tradicionālās kultūras centrs aicina svinēt Lieldienas, doties Dabā, ieelpot pavasara gaisu un izbaudīt šos lieliskos svētkus, kas ir kā atdzimšana pēc aukstās ziemas.

Šogad, cieši turamies kopā, ar vienā saimniecībā dzīvojošajiem, bet ar pārējiem, ievērojot MK noteiktās distances un ierobežojumus.

Veicinot Rucavā Lieldienām atbilstošas noskaņas, akcentējot radošas un oriģinālas izpausmes ciema un lauku teritorijās, savienojot  tradīcijas ar novitātēm, aicinām iedzīvotājus piedalīties noformējuma konkursā, ar patīkamām pārsteiguma balvām.

Lejupielādējiet konkursa nolikumu un dalībnieku anketu.

Sakarā ar to, ka vienota pasākuma norise netiek plānota, 4.aprīlī iesakām nokļūt “Muižas kalnā”, Rucavas k/n dārzā un centra “Rotaļu laukumā”.

Tur Lieldienu zaķis būs izrotājis šūpoles, krūmājos noslēpis olas, ar kurām turpat varēsiet sisties un ripināt uz zaķa sarūpētā dēlīša. Ja paveiksies, tad sastapsiet pašu Lieldienu zaķi, ar cienastu grozu.