×
LLKC Liepājas birojs aicina pieredzes apmaiņas braucienā

LLKC Liepājas birojs aicina pieredzes apmaiņas braucienā

Datums: 23.09.2019


Latvijas lauku konsultāciju uz izglītības centra Liepājas birojs aicina 2019. gada 26. septembrī vienas dienas pieredzes apmaiņas braucienā ar līdzmaksājumu “Augkopības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana, inovatīvu metožu pielietošana” uz 3 saimniecībām:

  • piemājas saimniecība “Kurpnieki” (Dobeles novads) - saimniecības apskate, kas nodarbojas ar aveņu, audzēšanu tuneļos - tehnoloģija, aprīkojums un iespējas Latvijas apstākļos.
  • Dobeles dārzkopības un izmēģinājuma stacija (Dobeles novads) - dārzkopības izmēģinājuma stacijas apskate, koku vainagu veidošana, tehnoloģiju un inovatīvu metožu pielietošanas apsaimniekošanā. Jaunākās tendences ogu un augļu audzēšanā un pārstrādē.
  • ZS “Mucenieki” (Saldus novads) - saimniecības apskate iepazīstinās lauksaimniekus ar krūmogulāju un ābeļu šķirņu piemērotību dažādām audzēšanas tehnoloģijām un inovāciju izmantošanas iespējas. Jaunākās tendences ogu un augļu audzēšanā un pārstrādē.

Dalībniekam jāapliecina iesaiste lauksaimniecības jomā.  Vietu skaits ierobežots. Plašāka informācija un pieteikšanās: Aiva Kasparoviča mob. 26263682 vai rakstot uz e-pastu: aiva.kasparovica@llkc.lv