Priekules vidusskola aicina darbā lietvedi uz noteiktu laiku

Datums: 17.12.2021

Priekules vidusskolas (Aizputes iela1, Priekule, Dienvidkurzemes novads, reģ. nr. 4113901000) aicina darbā lietvedi uz 0,9 slodzi (uz noteiktu laiku). Profesijas klasifikatora kods 3341 04.

Darba pienākumi:

- darbs ar sistēmām: VIIS, VISVARIS, E-klase;

- pedagoģiskā un tehniskā personāla dokumentācijas sagatavošana un uzraudzība;

- ienākošo rēķinu un pavadzīmju apstrāde;

- arhīva pārvaldība;

- izglītības iestādes dokumentu izstrāde un noformēšana.

Prasības kandidātiem:

- augstākā izglītība (bakalaura grāds) atbilstoši darba specifikai;

- valodu zināšanas atbilstoši LR normatīvajiem aktiem;

- sadarbspējīgs sertifikāts.

Mēs piedāvājam:

- darbu stabilā izglītības iestādē ar ilggadēju pieredzi;

- labus darba apstākļus;

- stabilu atalgojumu.

Darba vieta:

Aizputes iela 1. Priekule, Dienvidkurzemes novads.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu priekules.skola@dkn.lv, ar norādi “Lietvedis” līdz 2021.gada 29.decembrim. Darba uzsākšana – 2022. gada 3. janvāris.

Darba alga:  680 EUR (bruto)

Kontaktpersona: Priekules vidusskolas direktore Sandra Grosberga, tel.Nr. 26956341