×
Rucavas novada fotokonkursa četrās sērijās “1. Ziema/2. Pavasaris/3.Vasara/4. Rudens”  pirmā kārta noslēgusies!

Rucavas novada fotokonkursa četrās sērijās “1. Ziema/2. Pavasaris/3.Vasara/4. Rudens” pirmā kārta noslēgusies!

Datums: 11.03.2021


Rucavas novada fotokonkursa pirmajai kārtai darbu iesniegšana noslēdzās 28. februārī. Kopā konkursam dalību pieteica 9 dalībnieki un izvērtēšanai nodoti 48 fotomirkļi no šogad tik skaistā ziemas gadalaika. Konkursā piedalījās: Anna Ancenko, Evita Stogņijenko, Daiga Gabruna, Sniedze Druvaskalne, Liene Šokolaite, Samanta Kalēja, Marta Vēvere, Jānis Urkauskis, Vendija Miklāva. Paldies visiem par dalīšanos, veidojot iespēju sakrāt skaistākos mirkļus visu gadalaiku ietvaros.

No 1. marta līdz 10. martam ikvienam bija iespēja balsot par savu vismīļāko fotogrāfiju Rucavas novada tūrisma informācijas centra FB kontā. Par uzvarētāju šajā sērijā pēc skatītāju vērtējuma kļuvusi Marta Vēvere ar fotogrāfiju “Aiz manis”,  iegūstot  108 skatītāju balsis.

 

Pirmās kārtas uzvarētājam šoreiz balvā vietējie labumi no “Alejas” maizes ceptuves un “Mežstrautu siers”, kā arī Rucavas rakstiem rotātā krūzīte.

 

Jau no pirmā marta ikviens var krāt foto mirkļus pavasara sērijas kārtai. Darbus var iesūtīt līdz 31. maijam. Konkursa nolikums pieejams www.ruava.lv

Fotogrāfiju iesūtīšana un papildus informācija: tic@rucava.lv

 

Noslēdzoties visām fotokonkursa kārtām, visaugstāk novērtētie darbi veidos visus gadalaikus aptverošu fotoizstādi Rucavas “Centra dzirnavās”.