×
Rucavas novada fotokonkursa otrā kārta noslēgusies

Rucavas novada fotokonkursa otrā kārta noslēgusies

Datums: 11.06.2021


Rucavas novada fotokonkursa četrās sērijās
“1. Ziema/2. Pavasaris/3.Vasara/4. Rudens” otrā kārta noslēgusies
 
Rucavas novada fotokonkursa otrajai kārtai darbu iesniegšana noslēdzās 31. maijā. Kopā konkursam dalību pieteica 7 dalībnieki un izvērtēšanai nodoti 32 fotomirkļi no šogad mainīgā un ziedošā pavasara gadalaika. Konkursā piedalījās: Anna Ancenko, Sniedze Druvaskalne, Jānis Skaldis, Vendija Miklāva, Elīna Iņķe, Līga Grabovska, Zinaida Sparāne. Paldies visiem par dalīšanos, veidojot iespēju sakrāt skaistākos mirkļus visu gadalaiku ietvaros.
 
No 1. jūnija līdz 10. jūnijam ikvienam bija iespēja balsot par savu vismīļāko fotogrāfiju Rucavas novada tūrisma informācijas centra FB kontā. Par uzvarētāju šajā sērijā pēc skatītāju vērtējuma kļuvusi Vendija Miklāva ar fotogrāfiju “Taka”. Apsveicam!
 
Otrās kārtas uzvarētājam šoreiz balvā vietējie labumi no “Rūķa Labumi” un biškopja Gata Grauduža, kā arī Rucavas rakstiem rotātā krūzīte.
Tagad ikviens var krāt foto mirkļus vasaras sērijas kārtai. Darbus var iesūtīt līdz 31. augustam. Konkursa nolikums pieejams www.rucava.lv
Fotogrāfiju iesūtīšana un papildus informācija: tic@rucava.lv
 
Noslēdzoties visām fotokonkursa kārtām, visaugstāk novērtētie darbi veidos visus gadalaikus aptverošu fotoizstādi Rucavas “Centra dzirnavās”.