×
26SEP

Ekskursija pa Rucavas pagasta un Jūrmalciema senvietām gida Andra Grīnberga pavadībā.

26.09.2020 | 9.30 Skatīt visus pasākumus
Rudens ražas svētki Rucavā

Rudens ražas svētki Rucavā

Datums: 03.09.2020


Svinēsim kopā “LIELOS RUDENS RAŽAS SVĒTKUS RUCAVĀ” 2020.GADA 3.OKTOBRĪ

Vasara steidzas projām, un straujiem soļiem tuvojas rudens ar krāsainām lapām, bagātīgu dārzeņu un augļu ražu. Šī gada vasara lutinājusi mūs ar labiem laika apstākļiem un tiešām dārzos izaugusi pasakaina raža. Katra mājas saimniece cenšas piepildīt pagraba plauktus ar dažādiem konservējumiem garajai ziemai. Aicinājums ikvienu piedalīties izstādē “Mana vasara burciņā”, kuru izstādīsim Rucavas kultūras nama vestibilā. Lūgums pievienot recepti. Lai izstāde būtu vēl krāsaināka un košāka, aicinu ģimenes kopā ar bērniem veidot dārzeņu, ogu, ziedu u.t.t kompozīcijas , kuras arī izvietot izstādē. Daba dažreiz izstrādā arī “brīnumus” un rodas visādi augu kuriozi, arī šādus “brīnumus” var atnest. Katrai kompozīcijai jāpievieno nosaukums un tā autors. Aktīvākajiem dalībniekiem būs pārsteiguma balviņas.

Izstādi iekārtosim 2.oktobrī (par laikiem vienosimies piesakoties).

Pasākuma programma 3.oktobrī:

9.00 Tirgus laukumā lielā tirgošanas un iepirkšanās ar mājražojumiem un saimniecībā noderīgām lietām. Tirgotājiem pieteikties zvanot +371 29134903.

12.00 Rudens ražas izstādes “Mana vasara burciņā” atklāšana un  tikšanas ar Roberto Meloni viņa pavārgrāmatas prezentācijas pasākumā kultūras nama zālē.

20.00-24.00 Rudens Ražas svētku balle kopā ar Talsu muzikantiem. Ieeja 3 EUR.


26SEP

Ekskursija pa Rucavas pagasta un Jūrmalciema senvietām gida Andra Grīnberga pavadībā.

26.09.2020 | 9.30 Skatīt visus pasākumus