×
22AUG

Grāmatas "Ar Rucavas vārdu-lapu pa lapai. Ieskats Rucavas vēsturē" atvēršanas svētki

22.08.2020 | 13.00 Skatīt visus pasākumus
Sākusies pieteikšanās mācībām pieaugušajiem

Sākusies pieteikšanās mācībām pieaugušajiem

Datums: 11.06.2019


27.maijā sākusies ceturtā pieteikšanās kārta mācībām pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide". Šoreiz strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs.

Projekta 4. kārtā Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa piedāvās apgūt šādas neformālās izglītības programmas:

Pieteikšanās mācībām ilgs līdz 28. jūnijam.

Šoreiz interesenti varēs pieteikties tikai elektroniskā veidā – tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv, izmantojot e-pakalpojumu. Personu iesniegumu pieņemšana klātienē izglītības iestādē vai iesniegumu pieņemšana izglītības iestādē, kas iesūtīti, izmantojot e-pastu, nav iespējama.

Ja personai nav pieejams e-pakalpojums, iepriekš piesakoties vizītei, mācībām var pieteikties klātienē (jāuzrāda personu apliecinošs dokuments):

  • Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļā, Lielā iela 14, 428. telpa (4.stāvs), kontaktpersona: Ieva Lika, tālrunis: 20 234 301, e-pasts: lika@liepu.lv;
  • Valsts izglītības attīstības aģentūrā, Rīgā, Z.A. Meierovica bulvārī 1-16, 5. stāvā, tālrunis: 67 854 769;
  • kādā no 82 VIAA sadarbības pašvaldībām pie pieaugušo izglītības koordinatora, kuru kontaktinformācija atrodama majaslapā.

Grupu komplektēšanu un mācības ceturtajā kārtā plānots uzsākt jūlijā/augustā. Par precīziem mācību norises datumiem informācija sekos pēc pieteikšanās noslēguma.

Mācību noslēgumā tiks izsniegtas apliecības par neformālās izglītības apgūšanu.

Mācībām var pieteikties ikviens strādājošs vai pašnodarbināts iedzīvotājs vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, kurš vēl nav paaugstinājis profesionālo kompetenci šajā projektā, jo izglītoties par ES fondu un valsts līdzekļiem ikviens nodarbinātais var vienu reizi. Mācībām var pieteikties arī tie pieaugušie no 25 gadu vecuma, kuri atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības.

Mācību izmaksas 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs. Mācības bez maksas ir strādājošajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu.

Projekta ceturtajā kārtā piedāvāto mācību un izglītības iestāžu saraksts, kā arī pieteikšanās kārtība, dokumenti un cita praktiska informācija pieejama vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv un viaa.gov.lv

Projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, sešu gadu laikā līdz 2022. gada 31. decembrim ieguldot vairāk nekā 25 miljonus eiro.

 

 


22AUG

Grāmatas "Ar Rucavas vārdu-lapu pa lapai. Ieskats Rucavas vēsturē" atvēršanas svētki

22.08.2020 | 13.00 Skatīt visus pasākumus