×
Tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā 2019”

Tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā 2019”

Datums: 02.09.2019


26.septembrī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu rīko starptautisku tiešsaistes darba dienu “Darbs un karjera Latvijā”, piedāvājot Latvijas darba devējiem iespēju atrast kvalificētus un motivētus darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu Latvijā.

Tiešsaistes darba diena norisināsies Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu, kur darba devēji varēs izveidot sava uzņēmuma elektronisko profilu, reģistrēt vakances, ievietot informāciju par uzņēmumu, saņemt potenciālo kandidātu CV un pasākuma dienā – 26. septembrī – no plkst. 10 līdz 16 tiešsaistē tikties ar darba meklētājiem virtuālās darba intervijās. Piedalīties tiešsaistes darba dienā varēs darba meklētāji, kuri dzīvo Latvijā vai citviet pasaulē. Tas būs arī sava veida tilts, kas savienos mūsu valsts darba devējus un Latvijas valsts piederīgos darba meklētājus, kuri šobrīd dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.

Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir bez maksas. Aicinām darba devējus jau tagad reģistrēties Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu piemērotu darbinieku atrašanai, publicēt vakances un ievietot prezentācijas sava uzņēmuma starptautiskās atpazīstamības veicināšanai. Savukārt darba meklētājus Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu aicinās reģistrēties pasākuma dienā – 26.septembrī, kad no plkst. 10 līdz 16 viņiem būs iespēja tiešsaistē pieteikties vēlamajai vakancei un ar darba devēju saskaņot darba intervijas laiku. Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība tiešsaistes pasākumā 26. septembrī būs pieejama no jebkura datora vai viedierīces ar interneta pieslēgumu.

Lai piedalītos tiešsaistes darba dienā, ir jāreģistrē profils Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu un jāpiesakās pasākumam “Darbs un karjera Latvijā”. Pasākumā piedalīsies arī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvji, kuri atbildēs uz reģistrēto lietotāju jautājumiem par darba un dzīves apstākļiem Latvijā, darba līguma veidiem, sociālajām garantijām, nodokļiem u.c. Tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā” tiek rīkota sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, Valsts ieņēmumu dienestu, “Tele2” sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu Your Move.

Papildu informācija pie Eiropas darba dienas EURES koordinatoriem Latvijā Ilzes Luīzes Mihailovas (IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv;67870976) vai Andra Segliņa (Andris.Seglins@nva.gov.lv; 63429422).