×
Tūrisma piedāvājuma aktualizēšana

Tūrisma piedāvājuma aktualizēšana

Datums: 09.01.2020


Sveiciens Jaunajā gadā visiem tūrisma uzņēmējiem un novada entuziastiem!

Ir sācies jauns gads un jauns darba cēliens. Laiks skrien ātri un pavasaris pienāks pavisam drīz.

Kā liecina pieredze, vasaras kļūst arvien aktīvākas un novada apmeklētāju skaits arvien palielinās.

Lai pēc iespējas precīzāk potenciālos novada apmeklētājus informētu par esošo pakalpojumu piedāvājumu un veicinātu doties tieši uz Rucavas novadu, ikviens jau esošais tūrisma uzņēmējs aicināts pārskatīt savu piedāvājuma klāstu un dalīties ar jaunāko informāciju par savu uzņēmumu. Varbūt ir pievienojies jauns pakalpojums, paplašinātas telpas vai ir citi jauninājumi  kurus vēlaties piedāvāt saviem klientiem. Varbūt tieši otrādi – kāds pakalpojums vairs nav pieejams. Tāpat ļoti noderīgs ir kvalitatīvs foto materiāls.  Jāatceras -  jo korektāka informācija, jo apmierinātāks klients. Un neviens par jums nezina tik labi, cik jūs paši.

Bet varbūt esat pilns jaunu ideju, bet nezināt kā īsti tās iedzīvināt? Dalieties ar  varbūt šķietami pavisam trakajām idejām, lai kopīgiem spēkiem varam  atrast iespēju tās realizēt.

Nemitīgi notiek darbs pie mājas lapas www.rucava.lv satura veidošanas un papildināšanas. Tāpēc lūgums tiem, kas vēlas, lai par viņiem uzzina, dalīties ar savu jaunāko informāciju – pakalpojumi, akcijas, pasākumi u.c. Informācija nepieciešama arī drukāto materiālu veidošanai. Piebilde – naktsmītnēm un ēdināšanas uzņēmumiem jābūt oficiāli reģistrētai uzņēmējdarbībai Latvijā. Objektu apskati, amatniecības  un aktīvā tūrisma piedāvājumu var piedāvāt ikviens interesents.

Tāpēc, laipni lūdzu dalīties ar savām idejām, lepoties ar to ko protam un darām un kopā mēs visi varam paveikt lielas lietas sava novada labā!

Informāciju sūtīt uz e- pastu: tic@rucava.lv vai zvaniet pa tālr. 29134903