×
Veic uzlabošanas darbus ceļa posmā Grobiņa – Bārta - Rucava

Veic uzlabošanas darbus ceļa posmā Grobiņa – Bārta - Rucava

Datums: 07.08.2019


     No 2019.gada augusta uz a/c  P113 Grobiņa – Bārta - Rucava no km 27.38 līdz km 37.10 ( Bārtas upe – Šuķenes autobusu pietura) tiks veikti ceļa uzlabošanas darbi. Ceļa uzlabošanas darbi sevī ietver ceļa sāngrāvju tīrīšana ar ekskavatoru un nomaļu grunts uzaugumu noņemšanu.                                                                        

      Ceļam piederošās nodalījuma joslas platums ir 13.5 m uz katru pusi mērot no ceļa ass. Sakarā ar ceļa sāngrāvju tīrīšanu, lūdzu rast iespēju un sapratni ceļa nodalījuma joslas atbrīvošanai no dažādiem šķēršļiem: aploku mietiņiem, nevērtīgiem krūmiem un arī cieši blakus ceļam augošiem lieliem kokiem. Lūgums pašiem veikt sava īpašuma vērtīgo un vajadzīgo lietu demontāžu. Par atsevišķu koku novākšanu, kuri traucē veikt paredzētos darbus, kā arī par citiem svarīgiem un būtiskiem savstarpējas komunikācijas  jautājumiem, lūdzu zvanīt Liepājas  iec. ceļu meistaram Zigmāram Rogam (t. 28825688) vai Liepājas iec. darbu vadītājam Aldim Vītoliņam (t. 26537990).    

     Ir vienreizēja iespēja no grāvjiem izrakto grunti par brīvu aizvest un aizpildīt  blakus esošajiem zemju īpašniekiem nevēlamas ieplakas vai iesēdumus.  Lūdzu operatīvi apdomāt un dot ziņu.                                                          

    Darbus veic Valsts akciju sabiedrība ,,Latvijas autoceļu uzturētājs”, Liepājas nodaļa.