×
Rucavas ev.-lut. draudze

Rucavas ev.-lut. draudze

Datums: 08.04.2019


Prāvests Ainārs Jaunskalže
Adrese Draudzes māja, Rucavas nov. Rucava,LV-3477
Tālrunis +371 26073978
E-pasts ineta2002@inbox.lv

Dievkalpojumi Rucavas ev.- lut. draudzē

JŪLIJĀ

Datums

Nosaukums

Laiks

(pulksten)

Piezīmes

4.jūlijā

Ceturtdienas dievkalpojums

18.00

Ar Svēto Vakarēdienu

7.jūlijā

3.Svētdiena pēc Trīsvienības svētkiem

11.00

Ar Svēto Vakarēdienu

11.jūlijā

Ceturtdienas dievkalpojums

18.00

Ar Svēto Vakarēdienu

14.jūlijā

4.Svētdiena pēc Trīsvienības svētkiem

11.00

Ar Svēto Vakarēdienu

14.jūlijā

Kapusvētki Papes Pliķu kapos

14.00

 

14.jūlijā

Kapusvētki Ģigu kapos

16.00

 

18.jūlijā

Ceturtdienas dievkalpojums

18.00

Ar Svēto Vakarēdienu

20.jūlijā

Dievkalpojums veco ļaužu namā

11.00

 

21.jūlijā

5.Svētdiena pēc Trīsvienības svētkiem

11.00

Ar Svēto Vakarēdienu

25.jūlijā

Ceturtdienas dievkalpojums

Apustuļa Jēkaba vecākā piemiņas diena

18.00

Ar Svēto Vakarēdienu

28.jūlijā

6.Svētdiena pēc Trīsvienības svētkiem.

 

11.00

Ar Svēto Vakarēdienu

28.jūlijā

Kapusvētki Apšūtes kapos

16.00

 

 

Draudzes padomes sēde 28.jūlijā pulktens 13.00

Dievkalpojumi Dunikas ev.-lut.draudzē

JŪLIJĀ

Datums

Nosaukums

Laiks

(plkst.)

Piezīmes

7.jūlijā

Kapusvētki Liepienu kapos

14.00

 

7.jūlijā

Kapusvētki Ozolmežu kapos

15.00

 

7.jūlijā

Kapusvētki Tamužu kapos

16.00

 

21.jūlijā

6.Svētdiena pēc Trīsvienības svētkiem

14.00

Ar Svēto Vakarēdienu

Svētdienas skola 2018./2019.mācību gads

Otrdienās

13.00 – jaunākā grupa (1.-2.kl.) - sk. Dzintra Skrube

13.45 – vidējā grupa (3.-4.kl.) - sk. Dzintra Skrube

15.30 – pirmsskola (bērnudārzs) -sk. Dzintra Skrube

Piektdienās

13.45 – vecākā grupa (5.- 9.kl.) – sk. Daiga Gabrūna


Kapusvētki Rucavas ev. – lut. draudzē 2019. gadā

DATUMS KAPI LAIKS
30.jūnijā Prīlāpu kapos 14.00
30.jūnijā Brušvitu kapos 16.00
14.jūlijā Papes Pliķu kapos 14.00
14.jūlijā Ģigu kapos 16.00
28.jūlijā Apšūtes kapos 16.00
4.augustā Rucavas Centra kapos  11.00
4.augustā Mikņu kapos  14.30
4.augustā  Sviļu – Pemperu kapos 16.00
11.augustā Kalna - Miemju kapos 14.00
11.augustā Embrekšu kapos 16.00
18.augustā Nidas kapos 14.00
18.augustā Vidussila  kapos  16.00
25.augustā  Pešu kapos 17.00