×
Ar plašu svētku programmu izskan „Dunikas pagastam 100” svētki

Ar plašu svētku programmu izskan „Dunikas pagastam 100” svētki

Datums: 14.08.2019


10.augustā Dunikas pagasta administratīvajā centrā Sikšņos notika „Dunikas pagastam 100” vasaras pasākums. Svētku programma bija plaša un ikvienam svētku apmeklētājam bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs.

Svētku diena tika iesākta ar sporta sadaļu, kuras norisinājās visas dienas garumā. Dienas laikā ikvienam bija iespēja apskatīt un izmēģināt arī jaunāko traktortehniku, ko piedāvāja svētku lieldraugs Stokker Agritech. Interesentiem bija iespēja izmēģināt spēkus gan veiklības braucienos, gan bumbas metienos grozā uz augstumu.

Sikšņu pamatskolas zālē svētku ietvaros notika skolotājas Ausmas Padalkas grāmatas „Par Duniku un dunicniekiem” atvēršana svētki. Grāmatas prezentācijas laikā savu uzrunu apmeklētājiem teica gan grāmatas autore, gan Rucavas novada domes priekšsēdētājs, gan grāmatas tapšanā iesaistītās personas.

Ar smaidiem un labu noskaņojumu Dunikas pagasta iedzīvotāji, iestādes, sportisti, motorizētās vienības svētkus turpināja, pulcējoties kopīgā gājienā, kas veda cauri Sikšņiem, noslēdzoties Brūnu birzī.

Svētku diena Brūnu birzī noslēdzās ar sportistu apbalvošanu, svētku koncertu, kurā piedalījās Gulbja dīķa Jazz band un Edgars Pujāts. Kā kulminācija pēc koncerta uzstājās cirka studija „Bez temata” ar uguns šovu un pie novēlējuma „Vēl simts gadus tev dzīvot Dunikas pagast`!” tika izšauts zelta lietus.

Grupas „Liepavots” pavadījumā līdz rītam varēja dejot svētku ballē!

Pasākuma organizētāji pateicas visiem svētku apmeklētājiem par labajiem vārdiem un īpašs paldies visām iesaistītajām personām svētku organizēšanā!