×
Dunikas sporta zāle

Dunikas sporta zāle

Datums: 04.12.2018


 

Noritējis “Stipro skrējiens” Rucavā

  1. septembrī septīto gadu pēc kārtas sportisti pulcējās Rucavas Muižas kalnā uz Stipro skrējienu. Bija ieradušies divdesmit sporta entuziasti gan no Liepājas, gan no Rucavas, radot pozitīvu un emocijām bagātu sporta atmosfēru. Sportistus sadalīja komandās pa diviem cilvēkiem katrā un distanci katra komanda iesāka ar piecu minūšu starplaiku.

            Distance sevī ietvēra dažādu grūtību pārvarēšanu kā- auto riepu skrējiens, ūdens tilpnes un citi dabas veidoti šķēršļi un skrējiens  pāri siena ruļļiem. Visgrūtākais posms bijis – upes šķērsošana, jo ūdens bijis stindzinoši auksts.

Skrējienu pieveikuši, sportisti visi tika pie medaļām un diplomiem.

Noslēgumā sporta metodiķe Daiga Gabrūna visus sportistus aicināja 2. oktobrī pievienoties skrējienam “Sikšņi- Rucava”.

Uzvarētāji savās grupās:

Alekss Cimers un Markuss Cimars

Gustavs un Kārlis Cimeri

Raivis un Andris Liebusi

Ketija Sandere un Solveiga Jegorova 

Anna Vecbaštika un Patriks

Bildes apskatāmas ŠEIT


Vasaras sporta spēlēs Dunikā

     Vasaras gaitā Dunikas pagastā Sikšņu skolas sporta laukumā notika  sacensības pludmales volejbolā un strītbolā.

Pludmales volejbola sacensības notika trijās kārtās, tajās varēja piedalīties gan vīrieši, gan sievietes. Komandas tika veidotas no sanākušajiem sportotgribētājiem pēc izlozes principa.  Pirmās kārtas sacensības norisinājās 9.jūlijā, piedaloties četrām komandām.  Rezultāti sekojoši: 1.vietā komanda “Tie paši” ( Jānis Jaunzemis, Arta Jagmina, Matīss Tiļugs); 2.vieta komandai “Baibis”; 3.vieta komandai “2,5 sievietes”, bet 4.vietā – “Mētru māja”.  Pludmales volejbola sacensību otrā kārta norisinājās 23.jūlijā. Arī šajā reizē piedalījās četras komandas. Rezultāti sekojoši: 1.vietā komanda “Favorīti” ( Nils Klucis, Liene Šokolaite, Mārtiņš Vesperis); 2.vietā komanda “Atkal tie”, 3.vietā komanda “Tie paši”, bet 4.vietā – “Enkurs”.  Trešā kārta norisinājās 29.jūlijā. Arī šajā reizē piedalījās četras komandas.  1.vietā komanda “Aber” ( Nils Klucis, Miks Klucis, Baiba Kluce); 2.vieta – “Mums ir”; 3.vieta – “Man nevaig”; 4.vieta – “Mētru māja”.  Pēc visiem trīs posmiem tika saskaitīti punkti visiem 18 dalībniekiem pēc iegūtajām vietām katrā posmā, lai noskaidrotu pludmales volejbola sacensību uzvarētājus.  Un tā – šīs vasaras Dunikas pagasta pludmales volejbola laureāti:

1.vieta – Nils Klucis, Baiba Kluce, Matīss Tiļugs

2.vieta – Arta Jagmina, Samanta Kalēja, Miks Klucis

3.vieta – Mārtiņš Vesperis, Jānis Jaunzemis, Liene Šokolaite

             12.augusta pēcpusdiena pulcēja dalībniekus Dunikas pagasta strītbola turnīram.  Tā ietvaros notika sacensības strītbolā,  basketbola soda metienu konkurss un tālmetienu konkurss. Sacensības strītbolā norisinājās starp trijām komandām, kurās dalībnieki tika noteikti pēc izlozes principa. Spēļu rezultātā katrai komandai bija viens zaudējums, tāpēc uzvarētājus noteicām pēc iemestajiem punktiem spēļu laikā. Rezultāti sekojoši:

1.vietā komanda ar nosaukumu “Mareka komanda” ( Mareks Malakausks, Gatis Jagmins, Arturs Malakausks);  2.vietā komanda “Mēs vēl domājam” ( Miks Klucis, Matīss Tiļugs, Vaclovs Malakausks); 3.vietā komanda “Normāli” ( Āris Šokolaitis, Nils Klucis, Jānis Jaunzemis).

Basketbola soda metienu sacensībās bija jāizdara 10 soda metieni, atsevišķi tika vērtēti vīrieši un sievietes. Rezultāti sekojoši:

Vīriešiem – 1.vieta Mareks Malakausks ( 10/10); 2.vieta Jānis Jaunzemis 9/10); 3.vieta Gatis Jagmins (8/10).

Sievietēm – 1.vieta Baiba Kluce (7/10); 2.vieta Nikola Paula Stase (5/10); 3.vieta Ilva Baltute (4/10).

Tālmetienu konkursā šajā gadā veiksmīgākie izrādījās Gatis Jagmins un Baiba Kluce.

Paldies visiem  dalībniekiem par atsaucību un cīņassparu. Paldies Rucavas pagasta sporta metodiķei Daigai Gabrūnai par palīdzību organizēšanā.

 

Dunikas pagasta sporta metodiķis Vaclovs Malakausks