×
17DEC

"Eridanas" Koncertprogramma “SAJŪTI ZIEMASSVĒTKUS”

17.12.2021 | 18.00 Skatīt visus pasākumus
Dienvidkurzemes novada pārvaldes un to vadītāji

Dienvidkurzemes novada pārvaldes un to vadītāji

Datums: 25.10.2021


 

Pārvalde Pārvaldnieks Tālrunis Darba e-pasts  
Dunalkas, Vecpils, Durbes, Tadaiķu pagastu un Durbes pilsētas apvienības pārvalde Vilnis Kārkliņš 29187957 vilnis.karklins@dkn.lv
Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas apvienības pārvalde Arvils Jurķelis 26111927 arvils.jurkelis@dkn.lv
Priekules pagasta un Priekules pilsētas apvienības pārvalde Andris Razma 29176392 andris.razma@dkn.lv
Aizputes un Cīravas pagastu apvienības pārvalde Andris Petrovics 29123007 andris.petrovics@dkn.lv
Kazdangas un Lažas pagastu apvienības pārvalde Jānis Tīmanis 26413924 janis.timanis@dkn.lv
Embūtes un Kalvenes pagastu apvienības pārvalde Oļegs Jurjevs 28349654 olegs.jurjevs@dkn.lv
Bārtas un Kalētu pagastu apvienības pārvalde Ģirts Laugalis 29356576 girts.laugalis@dkn.lv
Bunkas pagasta pārvalde Nikolajs Afanasjevs 28322050 nikolajs.afanasjevs@dkn.lv
Gramzdas un Virgas pagastu apvienības pārvalde Daiga Egle 29472063 daiga.egle@dkn.lv
Dunikas un Rucavas pagastu apvienības pārvalde Agija Kaunese 27050269 agija.kaunese@dkn.lv
Medzes pagasta pārvalde Ilga Heinacka 29284619 Ilga.heinacka@dkn.lv
Grobiņas pilsētas pārvalde Juris Dabars 29293210 juris.dabars@dkn.lv
Grobiņas un Gaviezes pagastu apvienības   pārvalde Jānis Cipriķis 26646383 janis.ciprikis@dkn.lv
Nīcas un Otaņķu pagastu apvienības pārvalde Anda Veidele 25686269 anda.veidele@dkn.lv
Vērgales pagasta pārvalde Vita Cielava 26514221 vita.cielava@dkn.lv
Vaiņodes pagasta pārvalde Mārtiņš Mikāls 28631995 martins.mikals@dkn.lv
Aizputes pilsētas pārvalde Artis Čanders 29445125 artis.canders@dkn.lv

 


17DEC

"Eridanas" Koncertprogramma “SAJŪTI ZIEMASSVĒTKUS”

17.12.2021 | 18.00 Skatīt visus pasākumus