×
Viesu nams

Viesu nams "Jurģi"

Datums: 06.01.2020


Viesu nams jūras tuvumā ar plašu piedāvājumu ikvienai gaumei!

Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas WiFi, restorāns, bārs un dārzs. Naktsmītnē ir pieejama sauna un kubls.

Visos numuriņos ir viesistaba ar dīvānu, pilnībā aprīkota virtuve un privāta vannas istaba ar dušu. Katrā numuriņā ir arī atpūtas zona un ēdamzona.

Uz vietas ir bērnu rotaļu laukums.

Viesi, kuri vēlas iepazīt tuvējo apkārtni, var doties pārgājienos, makšķerēt. Var tikt noorganizēta velosipēdu noma.

 

Īpašs piedāvājums: Mobīlā kubla noma pēc pieteikuma. Piegādāsim Jums ērtā vietā un laikā!

 

Adrese: "Jurgas", Pape

https://www.facebook.com/jurgi.pape/

 

Kontakti: +370 678 68148

jurgi.pape@gmail.com

 

 

_____________________________________________

Unikāla iespēja Papē - viesu namā pieejama elektrouzlādes vieta mazajam elektrotransportam!

 

Rucavas pagasta viesu mājā “Jurgas” 2020.gadā īstenoja projektu Liepājas rajona partnerības stratēģijas ietvaros, aktivitātē “Atbalsts uzņēmējdarbībai un vietējo produktu realizācijai”.  Projekta nr. 20-02-AL13-A019.2103-000016, nosaukums “Saules enerģijas izmantošanas attīstība Viesu mājā “Jurgi”. Viesu nams “Jurgi” ir 2 viesu mājas ar papildus būvēm. Katrā viesu mājā ir 6 numuriņi, kopā 12 numuriņi, seši četrvietīgi un seši piecvietīgi numuriņi. Papildus 2017. gadā ir uzbūvēta inventāra novietne un 2018. gadā ir uzbūvēta pirts, lapene, virtuves ēka, un kafejnīca/restorāns. Pirts un lapene ir paredzēta 10 cilvēku atpūtai.

Kafejnīca / restorāns uzsāka savu darbību 2019. gada sezonā. Tas palielināja viesu nama popularitāti, jo Papes ciemā reti kurš kempings / viesu māja piedāvā ēdināšanas pakalpojumus, tāpēc pēc ēdināšanas pakalpojumiem ir augsts pieprasījums.

Projekta mērķis: viesu namā ieviest videi draudzīgas tehnoloģijas, ar to palīdzību mazināt kaitīgo ietekmi uz klimata pārmaiņām, mazināt elektroenerģijas izmaksas savā saimnieciskajā darbībā un radīt jaunu pakalpojumu saviem viesiem - izveidot saules paneļu sistēmu darbināmu uzlādes vietu / staciju elektrotransportam. Projekta ietvaros tiks uzstādīti 40 saules paneļi, viena uzlādes stacija ar 4 kontaktligzdām un 66 sildierīces.

Projekta ietvaros ir uzstādītas saules paneļu sistēma, elektrouzlādes vieta mazajam elektrotransportam, kā arī iegādātas un uzstādītas elektrosildierīces viesu mājas “Jurgi” telpām. Saules paneļu jauda 13-14 kW.  Uzstādot uzlādes sistēmu, atpūtnieki varēs to izmantot, lai  uzlādētu elektromopēdus, elektrovelosipēdus un citus ar elektrību darbināmus iekārtas. Uzlādes stacijai ir 4 kontaktligzdas. Saules paneļu sistēmas ar uzlādes vietām nav pieejamas nevienā citā vietā kempingā tuvākajā apkārtnē.

Viesu nams “Jurgi” tādējādi veicina “zaļo” saimniekošanu viesu namā.

Projekts tika īstenots atbilstoši Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros, ko administrē Biedrība “Liepājas rajona partnerība”. Projekta kopējās izmaksas ir 20 905,41 EUR, attiecināmās izmaksas ir 14 633,79 EUR.